piątek, 20 lutego 2015

Bogini Brązu - The Bronze GoddessKolejna biżuteria, którą zrobiłam z myślą o sobie i z którą szybko się rozstałam... "Ooooo, a to brązowe jest bardzo ładne!" - i komplet, nad którym posiedziałam dobrych kilkanaście godzin zmienił właściciela... :)

The new set of jewelry - I've made it for myself, but had to give it away... "This brown one is soooo lovely!" - and the set change its owner :)

Naszyjnik jest dość spory - co widać na fotografii z tzw. "półgłówkiem"(tak uroczo nazywa się ten czarny manekin). Szklane koraliki (buggle i cubes z Toho) są brązowane i pięknie, choć subtelnie błyszczą."Bogini Brązu" (taką roboczą nazwę otrzymał) stanie w szranki konkursu-wyzwania Kreatywnego Kufra "Wyjątkowe Kobiety - Kleopatra".

The necklace is quite big (you can see it on the picture with the prop), and the buggle and cube Toho seed beads with bronze cover reminds me of the exceptional woman - Cleopatra.


A tak przy okazji  - poniżej zdjęcie mojej domowej Kleopatry :)
And - by the way -  here is my own Cleopatra:

 Cleopatra Fenix Eye*PL
Turecki Van - Turkish Van


Razem z niewielkimi kolczykami naszyjnik tworzy fajny komplet nie tylko na karnawał, ale na każdą nieco większą imprezę.

2 komentarze:

  1. Ciekawa praca, ale kicia skradła post i skutecznie odwraca uwagę od naszyjnika. Niesamowita kotka. Powodzenia w wyzwaniu.

    OdpowiedzUsuń